עו"ד משפחה

משרד עו"ד משפחה מומלץ

החלטתם להתגרש? מעוניינים להגיע להסדר גירושים עם ילדים משותפים? יש ברשותכם רכוש רב? אתם יודעים שבן/בת הזוג חייבים הרבה כסף? דרוש לכם עו"ד משפחה מהטובים בתחום. עורכת דין מיטל אביקסיס תסייע לכם להגיע במהרה אל עמק השווה. עם ניסיון רב וכישורי ניהול משא ומתן עו"ד מיטל אביקסיס תוביל אתכם אל עריכת הסכם הוגן שמוסכם על שני הצדדים.

פגישת התייעצות ראשונה עם עו"ד משפחה

על כל החלטה שתקבלו להיות מגובה בהתייעצות עם עורך דין. חשוב להבהיר שכל המידע שתמסרו לעורך הדין נשאר דיסקרטי, איש לא יידע שפניתם לעורך דין או פרטים על תוכן הפגישה. התייעצות עם עו"ד משפחה חיונית לקבלת הסברים מפורטים אודות הזכויות שלכם, ההשלכות האפשריות, התרחישים, תגובות של הצג השני. לאחר הפגישה תהיו ערוכים יותר להתמודדות עם כל תרחיש. ממש כפי שלא תקבלו החלטות רפואיות מבלי להתייעץ תחילה עם רופא, כך גם לא תחילו להתגרש מבלי לפנות אל עו"ד משפחה.

איך נבחר נכון עורך דין משפחה?

בתחום מורכב כמו דיני משפחה עלינו לבחור נכון בעורך דין בעל יכולות גבוהות. על עורך הדין להיות בקיא בדיני משפחה, מנוסה, מסור, זמין לקבלת תיקים חדשים. חוות דעת של לקוחות קודמים הן כלי שימושי לבחירת בעלי מקצוע, הקפידו לבחון את האותנטיות של ההמלצות, שוחחו את הממליצים ותבדקו מתי הן ניתנו. על עורך דין דיני משפחה להיות בעל יכולת ניהול משא ומתן, עריכת הסכמים ובניית אסטרטגיה. חשוב לוודא בחירה בעורך דין רגיש ואמפתי שמבין את המורכבות הרגשית ומסוגל להרגיע אתכם.

עורכת דין לענייני משפחה מיטל אביקסיס

אתם צריכים להרגיש שמותר לכם לפנות אל עורך הדין שלכם עם שאלות ובקשות. ייתכן ועורך הדין לא יהיה זמין תמיד למענה מידי אך הוא ידאג לחזור אליכם בהקדם. חשוב לכם לקבל יחס אישי ומענה מהיר? חפשו מראש עו"ד משפחה שמקפיד על יחס אישי והקשבה. פגישת הייעוץ הראשונית מיועדת להתרשמות הדדית. מחפשים עורכת דין משפחה מקצועי ומסורה? צרו קשר לתיאום פגישה עם עו"ד מיטל אביקסיס ותגלו עורכת דין שמקפידה על יחס אישי לכל לקוח.

עו"ד משפחה שתעמוד על הזכויות שלכם
קרדיט – canva

עורך דין לדיני משפחה

דיני משפחה נחשבים מורכבים בשל מעורבות של רגשות והשפעה ארוכת טווח של ההחלטות שמתקבלות. בית משפט לענייני משפחה חורץ בכל יום גורלות בקביעת הסדרי משמורת, מזונות, ירושות ועוד. התייחסות רצינית שלכם נדרשת בכל התנהלות מול בית דין לענייני משפחה. פנייה מוקדמת אל עורך דין לדיני משפחה שנחשב לאחד הטובים בתחום הכרחית להגנה על הזכויות שלכם, היערכות לכל תרחיש ושמירה על מערכת יחסים יציבה עם ילדיכם. עורכת דין מיטל אביקסיס מתמחה בדינה משפחה, מקצועית, מנוסה, אמינה, מסורה, אסרטיבית ואכפתית. אם אתם מחפשים עורכת דין משפחה שמקשיבה ונלחמת בעבור הלקוחות שלה – חייגו עוד היום לתיאום פגישה עם עו"ד מיטל אביקסיס.

עורך דין מומחה לדיני משפחה

יש לעורכי דין לדיני משפחה כמה תחומי התמחות, עליכם לוודא תחילה שאכן בחרתם עורך דיני לדיני משפחה שיש לו ניסיון בתיקים דומים. ניסיון של עורך דין לדיני משפחה מתבטא בקשרים מקצועיים טובים עם אנשי המפתח, היכרות עם דרך החשיבה של כל שופט, יכולת לצפות מהלכים של עורכי דין בתחום. על עורך הדין שלכם להיות בעל יכולות גבוהות בניהול משא ומתן, בניית אסטרטגיה ועריכת הסכמים. בחירה נכונה של עורך דין מצוין חיונית להשגת התוצאות הרצויות.

קביעת מזונות ילדים

הליך גירושין נחשב מורכב יותר כאשר יש לבני הזוג ילדים משותפים. גידול הילדים מאלץ את בני הזוג להמשיך לשמור על קשר ואף לשתף פעולה. טובת הילדים מחייבת קבלת החלטות נכונות, הגינות ונכונות לפשרות משני הצדדים. על דמי המזונות להתאים לגילאי הילדים, הצרכים שלהם, אורח החיים בו הורגלו, זמני השהות וכושר ההשתכרות של שני ההורים. עורך דין לדיני משפחה נדרש לקבוע את סכום המזונות במטרה לבסס מערכת יחסים יציבה והוגנת בין כל המעורבים בדבר. מחלוקות בנושאים כספיים הן מקור ראשי לאי הסכמות בין בני זוג גרושים, עורך דין מנוסה יידע לכלול מראש בהסכם את כל ההוצאות הכספיות.

עורכת דין לדיני משפחה מיטל אביקסיס

מחפשים עורכת דין לענייני משפחה? מתכננים גירושין עם או בלי ילדים? עם עורכת דין מיטל אביקסיס אפשר וכדאי לבצע את ההליך בצורה הוגנת, מהירה ונעימה, חייגו עכשיו למענה מקצועי, מיומן וסבלני.

עו"ד משפחה

עו"ד מיטל אביקסיס