מגשרת גירושין

הליך גירושין אינו פשוט בעבור כל המעורבים בדבר כולל ילדים, בני משפחה וחברים. גם כאשר שני הצדדים מגיעים להחלטה להתגרש יחד ללא כעסים ההליך צפוי לעורר רגשות ומחלוקות. פנייה מוקדמת ככל האפשר אל מגשרת גירושין חוסכת לכם זמן, כסף ובעיקר מועקה נפשית. אם חשוב לכם לסיים במהרה את ההליך ברוח טובה חייגו עוד היום אל עורכת דין מיטל אביקסיס שמתמחה גם בגישור וגם בדיני משפחה עם דגש על גירושין. עם יכולות גבוהות בניהול משא ומתן, רגישות וחשיבה יצירתית מצליחה עו"ד מיטל אביקסיס ללוות במהרה זוגות להסכם גירושין הוגן ויציב.

מתי נפנה אל מגשרת גירושין?

פנייה אל מגשרת גירושין אפשרית בכל שלב בדרך. זוגות רבים פונים לגישור טרם קבלו החלטה סופית על גירושין. פנייה מוקדמת היא הזדמנות פז להתחיל הליך מורכב ברגל ימין עם כוונות טובות. המגשרת מסייעת לשני הצדדים להבין את המשמעות של הגירושין, את הזכויות שלהם וגם את החובות. פגישות גישור מתנהלות באווירה רגועה מתוך מטרה משותפת להגיע להסכמה. אף פעם לא מוקדם מדי או מאוחר מדי לפנות לגישור, להגיע להסכמה ולשפר את היחסים. גירושין ברוח טובה במתכונת של גישור חוסכים לכם ולילדים עגמת נפש וקשיים רגשיים.

גירושין לא מנצחים ומפסידים

מגרשת גירושין יודעת להציב במרכז את המטרות שלכם, הצרכים, הרצונות ומערכת היחסים. המטרה של הליך הגישור היא הגעה להסכמה תוך שמירה על מערכת יחסים אופטימלית. פשרה של שני הצדדים תוך הבנת הצד השני מעידה על הליך גישור מוצלח. חשוב לזכור שההחלטות שמתקבלות כעת צפויות ללוות אתכם במשך שנים רבות. עליכם להבין היטב את כל הסעיפים ולא למהר לוותר או להתפשר בנושאים מהותיים.

מי בוחר את המגשר?

בעוד בבית המשפט אין לכם כל אפשרות להשפיע על בחירת השופט, את המגשר/ת אתם בוחרים בעצמכם. בחירה נכונה תהיה מגשרת גירושין ששניכם סומכים עליה ומרגישים בנוח לחלוק עמה מידע אישי. מחפשים מגשרת גירושין עם הרבה ניסיון, המלצות ויכולת להתמודד עם מחלוקות? עורכת דין מיטל אביקסיס היא הכתובת לגישור גירושין מהיר, מוצלח, הוגן וממוקד.

מגשרת גירושין

עו"ד מיטל אביקסיס