הפחתת מזונות

בית המשפט קובע זכות הפחתת מזונות במקרים בהם מוכח שינוי מהותי ובלתי צפוי במצבו של אחד הצדדים. חשוב להבהיר שהפחתת מזונות היא לא משימה פשוטה כלל, אך בליווי של עורך דין מקצועי ומנוסה ניתן לעשות זאת. גובה סכום מזונות ילדים ישונה על ידי בית המשפט בכפוף להצגת הוכחות וטיעונים מבוססים, עליכם לשכנע את בית המשפט שאכן קיימת הצדקה לפתיחה מחדש של ההסכם שנחתם. מחפשים עורך דין שנלחם בעבור הלקוחות שלו? עם עורכת דין מיטל אביקסיס אתם יכולים להיות רגועים בידיעה שהזכויות שלכם מוגנות, חייגו עכשיו להסברים סבלניים אודות הזכויות שלכם ובניית אסטרטגיה.

מתי נגיש בקשת הפחתת מזונות?

שינוי של הסכם גירושין שקיבל תוקף משפטי דורש מעורבות של בית המשפט. בקשת הפחתת מזונות תוגש במקרים בהם חל שינוי משמעותי ולא צפוי שאינו מאפשר עמידה בהתחייבויות הכספיות שנקבעו בהסכם הגירושין. נטל ההוכחה מוטל על הגורם שמבקש לשנות את ההסכם, הוא מחויב בהצגת ראיות וטיעונים משכנעים. הפחתת מזונות תאושר רק במידה ובית המשפט ישוכנע שהמשך אכיפה של ההסכם הקיים אינו אפשרי ובלתי צודק. כך למשל, יש להציג שינוי משמעותי במצב הכלכלי, שינוי בכושר ההשתכרות, שינוי במצב המשפחתי.

איך מגישים בקשה להפחתת מזונות?

לרוב לא תהיה הסכמה של הצד השני להפחתת המזונות כך שיהיה צורך בהגשת תביעה אל בית המשפט. ליווי של עורך דין עם ניסיון והתמחות רלוונטית הכרחי להצלחת התהליך. בתי המשפט אינם ממהרים לאשר תביעות הפחתת מזונות כך שנדרש עורך דין עם יכולות גבוהות.  הצלחת התביעה תלויה ביכולת של עורך הדין שלכם להציג את הטיעונים הנכונים בליווי ראיות מבוססות. עליכם להוכיח מעל לכל ספק את הטענות שלכם בעוד הצד השני פועל בנחישות להפרכת הטיעונים. אין מדובר במשימה פשוטה, אתם זקוקים לעורך דין דיני משפחה שמתמחה בתביעות הפחתת מזונות. שימו לב, קיימת גם אפשרות להגשת תביעת הגדלת דמי מזונות במקרה של שינוי מהותי בצרכי הילד.

מחפשים עורך דין הפחתת מזונות עם ניסיון והמלצות? צרו קשר עוד היום עם עורכת דין מיטל אביקסיס להתייעצות, הערכת סיכויי הצלחה והגשת הוכחות לבית המשפט.

הפחתת מזונות

עו"ד מיטל אביקסיס