אודות

אודות עו"ד מיטל אביקסיס

עורכת דין ומגשרת, סיימה בהצלחה קורס גישור של המכון להשתלמות של לשכת עורכי הדין בישראל וחברה בלשכת עורכי הדין בישראל משנת 2008.

השכלה: בוגרת תואר ראשון במשפטים L.L.B במכללה האקדמית למשפט ועסקים ברמת גן, בהתמחות בחטיבת זכויות אדם, מגשרת ע"י המכון להשתלמות עורכי הדין בישראל ובוגרת מכון פתרונות בלימודי יעוץ זוגי ותהליכי פרידה.

עו"ד אביקסיס מיטל מוסמכת לערוך ייפוי כח מתמשך ממשרד המשפטים והאפוטרופוס הכללי משנת 2018.

במסגרת לימודי המשפטים השתתפה בקליניקה למניעת אלימות במשפחה בבית המשפט לענייני משפחה ברמת גן, בהנחיית השופטת רבקה מקייס.

פעילות התנדבותית: עו"ד אביקסיס מיטל התנדבה מס' שנים במקלט לנשים מוכות של נעמ"ת.

ניסיון תעסוקתי: עו"ד אביקסיס מיטל התמחתה במשרד עורכי דין בתחום המעמד האישי וכעו"ד עבדה במשרדי עורכי דין מהמובילים בתחום המעמד האישי, צברה ידע וניסיון רב בליטיגציה בביהמ"ש, ניהול מו"מ, עריכת הסכמים ובניית אסטרטגיה וטקטיקה יצירתית. 

עו"ד אביקסיס מיטל מקפידה על השתתפות בהשתלמויות וימי עיון מטעם לשכת עורכי הדין, עדכון הלכות ופסיקות חדשות וכיוצ"ב.

פרופיל משרד:

למשרד עורכי דין אביקסיס מיטל ניסיון רב בתחום המעמד האישי. המשרד מאמין בניהול מו"מ טרם נקיטת הליכים משפטיים, וזאת במיוחד לאור האמוציות והקשיים המלווים את ההליך. עריכת הסכם בדרכי נועם, חוסכת זמן ומשאבים על פני הליך משפטי סבוך וארוך. יחד עם זאת, למרבה הצער ישנם מקרים בהם, לאור אי שיתוף פעולה של הצד השני, לא ניתן להימנע מהליך משפטי ועל כן ישנה חשיבות רבה לתכנון אסטרטגיה משפטית מבעוד מועד ולהגיש תביעות בהקדם על מנת להגיע לתוצאות רצויות. על מנת לייעל את ההליך משרדינו עובד בשיתוף פעולה עם מומחים שונים כגון: שמאי מקרקעין, חוקרים פרטיים, יועצים זוגיים, פסיכולוגים, מגשרים, רו"ח ואקטוארים וכיוצ"ב. בנוסף לטקטיקה המשפטית, משרדינו מאמין כי יש לתת ללקוח תמיכה נפשית והקשבה וזאת על מנת לצלוח את ההתמודדות המשפטית שע"פ רוב מלווה במתח וקושי רגשי.

משרדנו מאמין בטקטיקה מנצחת המשלבת ידע משפטי נרחב בשילוב יחס חם ואישי ללקוח.

זקוקים לייעוץ משפטי בתחום דיני משפחה?

מומלץ לקבוע פגישת יעוץ עם עו"ד טרם התחלת הליך משפטי בין אם בהסכמה ובין אם בהליך משפטי. בפגישת יעוץ במשרדינו מקבל הלקוח הסבר מפורט על הטקטיקה המומלצת, תוך הסבר על השלבים בהליך. לעיתים יש לקחת בחשבון כי יש צורך בהכנות מוקדמות טרם התחלת ההליך המשפטי ועל כן חשוב להתייעץ ולהבין מהן הפעולות הנדרשות.

עו"ד מיטל אביקסיס, המתמחה בענייני משפחה, היא הכתובת המתאימה לפנות אליה.

משרדינו ישמח לתת לכם יעוץ משפטי יעיל ומקיף עם ניסיון רב בתחום.

אנו עורכים הסכמים מגוונים בצורה מקצועית ויסודית, הסכמי גירושין, הסכמי ממון, הסכמי רילוקיישין, הסכמי שלום בית לחילופין גירושין, הסכמי הורות משותפת וכיוצ"ב. ניתן לערוך את ההסכמים גם בהליך גישורי.

בנוסף אנו מתמחים בתביעות אבהות, מזונות, תביעות רכוש וזמני שהות, ייצוג בבתי הדין ובתי הדין לענייני משפחה.

עו"ד מיטל אביקסיס מאמינה שיש לתת ללקוח תמיכה נפשית והקשבה מעבר לייצוג המשפטי וזאת על מנת לסייע בהתמודדות עם ההליך המשפטי הטעון.

משרדינו מאמין בטקטיקה מנצחת המשלבת ידע משפטי נרחב בשילוב יחס אנושי וחם.

אתם מוזמנים לפנות למשרדינו בכל שאלה ולקבל יעוץ מקצועי ומיידי.

עו"ד אביקסיס מיטל, מייסדת המשרד, חברה בלשכת עורכי הדין בישראל, ובוגרת תואר ראשון במשפטים , מגשרת ויועצת זוגית L.L.B